czwartek, 7 lutego 2013

grypka i mała refleksja

Kilka dni wyjętych z życiorysu. Nie pamiętam kiedy ostatni raz chorowałam na grypę.
 No i stało się. Wystarczyło kilka godzin, by mnie nie było. 
Poległam... czułam każdą kość, każdy mięsień.... nawet oczy bolały. Przez dziewięć miesięcy  ani kataru, ani nic! A teraz od grudnia ciągle coś. Taki ze mnie kurcze zdechlak hłe hłe
Muszę skończyć tą złą passę. Dziś pierwszy raz od kilku dni pomyślałam o kawie z pianką. Czyli jest dobrze. Gdy chce mi się kawy, to znaczy, że wracam do żywych.
Dziś również pierwszy raz od kilku dni tęsknym okiem zerknęłam na druty z chustą...
 Naprawdę jest dobrze :)


Ps. Odpowiedź dla Betki

 Pod ostatnim postem moja siostra napisała,
że nie mam na sobie żadnego ciucha "zajumanego" z jej szafki. 
Umieszczam więc zdjęcie małej "mnie" w spódnicy  siostry, którą regularnie  podkradałam. Owa spódniczka była bardzo kolorowa i miała na mnie magiczny wpływ. Sprawiała,że odzywała się we mnie artystyczna dusza. Przy bogatym układzie choreograficznym  śpiewałam wówczas swoją ulubioną piosenkę "Wsiąść do pociągu byle jakiego..."
Za te kradzieże nieraz dostałam w "lampę", albo była skarga 
u mamy :).... fajne czasy. Buziaki dla siostry :)


5 komentarzy:

 1. Fajne zdjęcie, a na nim dziewczynka z łobuzerskim wyrazem twarzy;-) Grypę my też przeszliśmy w grudniu i styczniu bardzo ciężko.Wyjątkowo paskudne są te choróbska w tym roku.
  Pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj byłam łobuziakiem. Chodziłam po drzewach i takie tam.... A za życzenie zdrówka nie dziękuję,żeby nie zapeszyć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto było, spódniczka była urocza.
  Dziękuję za odwiedziny i równie pozdrawiam tym razem ze słonecznego Czchowa nad Dunajcem.
  Słoneczko dawno u nas nie było widziane.))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jolu dziękuję za wizytę u mnie.Dzięki temu trafiłam na Twój blog i zapisuję go u siebie.Bardzo mi się podoba u Ciebie i będę stałą czytelniczką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację jak ma się ochotę na kawkę to będzie się żyło [mam tak samo] ,braniem nie swoich rzeczy każdy ma podobne wspomnienia [mam siostrę bliżniaczkę] można sobie wyobrazić co się działo [ale jest przynajmniej co wspominać] pozdrawiam popijając przepyszną kawusię Dusia

  OdpowiedzUsuń